HAKKIMIZDA

Özçamoluk,  Ataşehir Tekel Bayi olarak; kuruluşundan bu yana müşteri odaklı çalışmaktayız. Resmi tekel bandrollü bayimiz ile güvenilir hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Tekel Bayimiz Ataşehir, Bostancı, Kadıköy, Kayışdağı, İnönü, İçerenköy, Bakkalköy ve bu bölgelerin yakın güzergahlarına sunduğu ve geliştirdiği tekel ürünleri kapıda teslimat hizmetleri sayesinde yerel, bölge insanları tarafından sevilen ve tanınan bir tekel bayi olmayı başarmıştır.

Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, hızlı ve güvenilir teslimat, güvenilir markalı , Bandrollü alkollü ürün satışı ,bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır.

İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.  Temel şirket işlemlerinin ötesinde yaklaşım sunarak; İlkeli ve samimi iletişim, prensipli hizmet anlayışı ile çözüm getiren ekipmanlar ve modern araçlar ile İhtiyaçlarınızı birebir karşılayarak, isteklerinizi hızlı sonuçlandırıyoruz.

YUKARI